Magda Magda
Dołączył dnia:
1442 Strona główna
220 poczekalnia
Zdjęcia użytkownika Magda

Pierwszy SMS na świecie został wysłany w Anglii w 1992 roku, jego treść brzmiała "Merry Christmas"

299
Pierwszy SMS na świecie został wysłany w Anglii w 1992 roku, jego treść brzmiała "Merry Christmas"
Z najświeższego raportu Nielsena "Mobile Data Tsunami" wynika, że przeciętny amerykański nastolatek wysyła 3417 SMS-ów w miesiącu, czyli 7 wiadomości tekstowych na godzinę - donosi HuffingtonPost. Raport został sporządzony na podstawie rachunków telefonicznych pochodzących od 65 tysięcy abonentów sieci komórkowych

Co warte podkreślenia SMS-y częściej wysyłają i odbierają dziewczyny - ogółem 3952 wiadomości tekstowych miesięcznie, młodzi mężczyźni zaś 2815.

Wzrosła także ilość danych "pożeranych" przez mobilnych nastolatków - w ciągu ostatniego roku aż trzykrotnie - do 320 MB miesięcznie.

Młodzi ludzie nie zapomnieli jednak o podstawowej funkcji telefonów komórkowych. Nielsen wylicza, że przeciętny amerykański nastolatek przegaduje 572 minuty przez trzy miesiące (w ub. roku 685 minut).

Pokaż komentarze

W Danii na jedną osobę przypada aż 20 partnerów, naród ten uwielbia sex z nieznajomymi.

300
W Danii na jedną osobę przypada aż 20 partnerów, naród ten uwielbia sex z nieznajomymi.
Seks z przypadkową osobą, to dla wielu jedno z najskrytszych marzeń. Zero zobowiązań, dobra zabawa, niezła dawka adrenaliny. Wiadomo również, że takie kontakty są często bardziej zwierzęce, niż baraszkowanie po kolacji ze stałą partnerką. W końcu ktoś, kto decyduje się na przygodny seks, nie ma zamiaru raczej wdawać się w niepotrzebne rozmowy, a jedynie chce poszaleć w łóżku.  

Ludzie w potrzebie mają jednak problem – gdzie znaleźć odpowiedniego partnera. Okazuje się, że idealnym miejscem jest... Dania. Jak donosi coś, co kryje się pod adresem cphpost.dk, Duńczycy uwielbiają kochać się z nieznajomymi. Średnia w tym kraju jest naprawdę niezła i wynosi aż 20 kochanków/kochanek na jednego Duńczyka.  

Jak wielka jest przepaść, świadczą o tym różnice między mieszkańcami Skandynawii a pozostałymi ankietowanymi nacjami. Mieszkańcy niektórych państw mają w życiu nawet trzykrotnie mniej partnerów, niż rozwiąźli Duńczycy. Co więcej, naród ten ma również niezłą statystykę, jeśli chodzi o utrzymywanie stałych niezobowiązujących relacji seksualnych (syndrom kumpla/koleżanki do łóżka). Do takowych przyznaje się co szósty mieszkaniec Danii.  

Pokaż komentarze