Magda Magda
Dołączył dnia:
1442 Strona główna
220 poczekalnia
Zdjęcia użytkownika Magda

Czy wiesz, że w Stanach Zjednoczonych jest możliwe małżeństwo z samym sobą.

346
Czy wiesz, że w Stanach Zjednoczonych jest możliwe małżeństwo z samym sobą.
Idealnym przykładem jest Nadine Schweigert, 36- letnia mieszkanka Fargo w Dakocie Północnej właśnie spełniła swoje marzenia i wyszła za mąż. W uroczystości ślubnej brał udział wielu gości, a panna młoda wyglądała wręcz uroczo, jednak ten ślub był inny od wszystkich.. Nadine Schweigert oprócz bukietu kwiatów nikt nie towarzyszył, kobieta stała sama przy ołtarzu, wzięła ślub sama ze sobą. 

W Stanach Zjednoczonych małżeństwo z samym sobą jest legalne i dopuszczalne jednak bardo rzadko stosowane. 
Ceremonia była dla Nadine potrzebna ponieważ podtrzymuje ją w przekonaniu, ze nikt nie jest jej potrzebny do szczęścia. W przysiędze małżeńskiej kobieta ślubowała, że będzie żyć w zgodności i szczęściu sama ze sobą.

Pokaż komentarze

Bridgette Jordan (23l.) jest najniższą kobietą na świecie mierzy zaledwie 69 cm.

389
Bridgette Jordan (23l.) jest najniższą kobietą na świecie mierzy zaledwie 69 cm.
Bridgette Jordan (23l.) zyskała tytuł i została koronowana jako najniższa kobieta na świecie przez Księgę Rekordów Guinnessa. Bridgette ma zaledwie 69 cm wysokości i pobiła dotychczasową rywalkę Elif Kocaman z Turcji, która mierzyła 71 cm wysokości.
Dodatkowym zaszczytem było zyskanie rekordu z jej bratem jako najniższego rodzeństwa na świecie.
Chodź mała ma bardzo silną wolę i dąży zawsze do wytyczonego przez siebie celu, czego przykładem jest to, że została cheerleaderką w swojej szkole. Imponujące prawda?

Pokaż komentarze

Czy potrafisz zmienić bieg kręcenia się tancerki siłą swojego umysłu?

230
Czy potrafisz zmienić bieg kręcenia się tancerki siłą swojego umysłu?
Wirująca tancerka - animowane złudzenie optyczne pokazujące tancerkę wykonującą piruet. Animacja ta stworzona została przez grafika Nobuyuki Kayaharę. Niektórzy obserwatorzy widzą początkowo, że tancerka obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, inni − że przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

Istnieje kilka sposobów, aby "zmusić" tancerkę do ruchu w przeciwną stronę. Można np. próbować wpatrywać się w konkretne miejsce (np. wirującą nogę lub cień rzucany przez tancerkę), a następnie stopniowo podnosić wzrok.

Jeśli ci się uda, to oznacza, że jesteś wśród 30% najlepiej rozwiniętych mentalnie osób w społeczeństwie!

Złudzenie to było błędnie uznawane za test psychologiczny, który miał wskazywać, która półkula mózgu jest u obserwatora dominująca

Powodzenia :)

Pokaż komentarze