biżuteria srebrna

9 września - Międzynarodowy Dzień Urody

Magda Magda
134
9 września - Międzynarodowy Dzień Urody
Dziś często zastanawiamy się dlaczego nie jesteśmy chudsze, grubsze, wyższe, niższe, nie mamy większego biustu, czy dłuższych nóg... ale warto chyba odpowiedzieć sobie na pytanie: czy w ogóle istnieje uniwersalny wyznacznik piękna? Z pewnością w każdym stuleciu ulegał on zmianie. Dziś ideał kobiecego piękna w Europie będzie znacznie różnił się od tego w Afryce.

Każda z nas ma w sobie osobliwy rodzaj piękna. Nie wolno nam o tym zapominać! Poczucie estetyki kształtowane jest rzecz jasna poprzez czasy, w których przyszło nam żyć oraz przez panującą w naszym środowisku kulturę. Ale to, co podoba się jednej osobie - drugiej nie będzie odpowiadało wcale. Najważniejsze, by nie zapominać o swojej kobiecości,a  w pogoni za idealną sylwetką, świetlistą cerą i ogólnie nazwanym pięknem - przede wszystkim pamiętać o pewności siebie, poczuciu humoru i wewnętrznym cieple, które przyciągają każdego.

Jednak każda z nas lubi o siebie dbać - i o tym też nie należy zapominać. Cóż bowiem może być równie przyjemnego dla kobiety jak zrobienie czegoś tylko dla siebie raz na jakiś czas. W tym wyjątkowym dniu - znajdzie chwilę, by przystanąć i po prostu to zrobić.

Pokaż komentarze 0