W Danii na jedną osobę przypada aż 20 partnerów, naród ten uwielbia sex z nieznajomymi.

Magda Magda
310
W Danii na jedną osobę przypada aż 20 partnerów, naród ten uwielbia sex z nieznajomymi.
Seks z przypadkową osobą, to dla wielu jedno z najskrytszych marzeń. Zero zobowiązań, dobra zabawa, niezła dawka adrenaliny. Wiadomo również, że takie kontakty są często bardziej zwierzęce, niż baraszkowanie po kolacji ze stałą partnerką. W końcu ktoś, kto decyduje się na przygodny seks, nie ma zamiaru raczej wdawać się w niepotrzebne rozmowy, a jedynie chce poszaleć w łóżku.  

Ludzie w potrzebie mają jednak problem – gdzie znaleźć odpowiedniego partnera. Okazuje się, że idealnym miejscem jest... Dania. Jak donosi coś, co kryje się pod adresem cphpost.dk, Duńczycy uwielbiają kochać się z nieznajomymi. Średnia w tym kraju jest naprawdę niezła i wynosi aż 20 kochanków/kochanek na jednego Duńczyka.  

Jak wielka jest przepaść, świadczą o tym różnice między mieszkańcami Skandynawii a pozostałymi ankietowanymi nacjami. Mieszkańcy niektórych państw mają w życiu nawet trzykrotnie mniej partnerów, niż rozwiąźli Duńczycy. Co więcej, naród ten ma również niezłą statystykę, jeśli chodzi o utrzymywanie stałych niezobowiązujących relacji seksualnych (syndrom kumpla/koleżanki do łóżka). Do takowych przyznaje się co szósty mieszkaniec Danii.  

Pokaż komentarze 0