olek olek
Dołączył dnia:
4211 Strona główna
687 poczekalnia
Zdjęcia użytkownika olek

Jak uniknąć "zemsty Faraona" będą na wakacjach w Egipcie

149
Jak uniknąć "zemsty Faraona" będą na wakacjach w Egipcie
Wiele osób obawia się wyjazdu do Egiptu ze względu na kłopoty żołądkowe, których można się nabawić w zetknięciu z innym klimatem, wodą i jedzeniem. Aby ich uniknąć, nie wolno pić wody z kranu, nawet przegotowanej, ani myć nią zębów. Lepiej unikać surowych warzyw i owoców, a jeść tylko żywność przetworzoną. Po każdym posiłku przyda się mały drink alkoholowy, np. koniak. Tydzień przed wylotem i w trakcie wycieczki zaleca się przyjmowanie preparatów probiotycznych, zawierających "dobre bakterie".

Pokaż komentarze

Czy wiesz gdzie lubią być mężczyźni dotykani?

164
Czy wiesz gdzie lubią być mężczyźni dotykani?
Punkt H – czyli główka penisa
Punkt F – wędzidełko. To luźny fałd skórny na spodniej stronie członka, znajdujący się w miejscu, gdzie trzon łączy się z żołędzią
Strefa R – szew moszny i krocza
Męski punkt G –znajduje się na wewnętrznej ściance odbytu, ok. 5 cm od zwieracza.

Pokaż komentarze

Czy wiesz co to jest fellatio?

160
Czy wiesz co to jest fellatio?
Fellatio to sztuka seksu oralnego, która daje mężczyźnie największą rozkosz. Jeśli chcesz być idealną kochanką, naucz się robić idealne fellatio. 

Pokaż komentarze

Czy wiesz jak szybko rozpiąć stanik?

185
Czy wiesz jak szybko rozpiąć stanik?
Najpierw powinniśmy dokładnie zlokalizować zapięcie biustonosza palcami. Musimy dokładnie rozpracować typ zapięcia, aby cała czynność mogła zostać wykonana sprawnie. Kiedy już dokładnie się z nim zapoznamy, musimy rozsunąć palce, tak aby zapięcie znalazło się dokładnie pomiędzy nimi. Następnie łapiemy boczne części stanika w dwa palce i przysuwamy je do siebie. Zapięcie powinno ustąpić bez problemu.
Przede wszystkim drodzy panowie pamiętajcie, że nie wszystkie staniki mają zapięcie z tyłu. Są również takie, które rozpina się z przodu. Taki typ biustonosza będzie z pewnością ułatwiać zadanie, a także przyspieszy zdjęcie bielizny.
Aby bawić się w sztukę rozpinania stanika jedną ręką, powinniście oboje mieć dużo poczucia humoru. Niektórzy bowiem mogą uznać podobne praktyki za niedojrzałe i dziecinne. Jeżeli jednak macie podobne poczucie humoru, możecie śmiało wprowadzić ten żartobliwy akcent do sypialni. Pamiętajcie,że umiejętności nigdy za dużo, a każda próba urozmaicenia seksu dobrze wpływa na związek.

Pokaż komentarze

Czy wiesz że ta kobieta zmieniła się tak bo piła 3 litry wody dziennie?

152
Czy wiesz że ta kobieta zmieniła się tak bo piła 3 litry wody dziennie?

Ciekawą historią na poparcie tej tezy jest przypadek 42-letniej Sarah Smith z Wielkiej Brytanii. Kobieta cierpiała na nawracające migreny i dokuczliwą niestrawność. Jej cera była szara i przebarwiona a oczy podkrążone. Podczas wizyty lekarz doradził jej, by piła 3 litry wody dziennie. Miało to wyeliminować obie dolegliwości.Kobieta zaciekawiona eksperymentem opisywała swe obserwacje i fotografowała wygląd swej twarzy.Po tygodniu kuracji bóle głowy minęły, jelita i nerki zaczęły lepiej funkcjonować, a na twarzy przestały pojawiać się wypryski, ustąpiła też sztywność stawów.Po 2 tygodniach poprawił się koloryt jej skóry, choć oczy nadal były podkrążone. Jej brzuch stał się płaski i zniknął… cellulit.Po 3 tygodniach Sarah zauważyła, że ma mniej zmarszczek i cienie pod oczami są bledsze. Jej cera zarumieniła się i nabrała zdrowego wyglądu. Zniknęły też napady „wilczego głodu” (ponoć 37% osób myli uczucie głodu z pragnieniem, stąd przy odpowiednim nawilżeniu ciała normuje się też apetyt).Pod koniec 4 tygodnia cienie pod oczami zniknęły. Sarah stwierdziła, że jej cera przypomina świeżością, taką, jaką miała będąc dzieckiem. Do tego znacznie zeszczuplała…  A to wszystko przez jedną prostą zmianę – picie 3 litrów wody…3 litry płynów to niby nie tak dużo. Jednak w codziennej gonitwie może to umknąć. Na początek najlepiej zapisywać sobie ile płynów wypiliśmy, odmierzając np. na ilość kubków lub butelek.


Pokaż komentarze

Czy wiesz że makarony z zupek chińskich są pokryte woskiem, który jest wykorzystywany w opakowaniach styropianowych?

820
Czy wiesz że makarony z zupek chińskich są pokryte woskiem, który jest wykorzystywany w opakowaniach styropianowych?
Właśnie dlatego makaron nie skleja się ze sobą podczas gotowania. Nasze ciało potrzebuje 2 dni aby oczyścić organizm z wosku. Jeżeli już zjeść coś takiego daj swojemu organizmowi odpocząć.Wosk zawarty w makaronie z zupek chińskich może powodować raka.

Pokaż komentarze