olek olek
Dołączył dnia:
4211 Strona główna
687 poczekalnia
Zdjęcia użytkownika olek

Czy wiesz że możesz zjeść grilla na wodzie?

210
Czy wiesz że możesz zjeść grilla na wodzie?
Pływający grill, pływający stolik, party boat, okrągła łódka, okrągła motorówka to określenia odnoszące się to gdańskiej atrakcji na Motławie. Teraz, dzięki temu można, razem z przyjaciółmi, odprężyć się przy grillu... na wodzie. Zamontowany centralnie okrągły stolik, wyprodukowany przez firmę światowej marki, zapewnia niezapomniane przeżycia kulinarne. Jednocześnie węgiel z orzechów kokosa zapewnia odpowiednią temperaturę grillowania i powietrze wolne od dymu.

Po zmroku, gdy słońce schowa się za horyzontem, a jedynym światłem będzie światło księżyca odbijające się w wodzie, bedziecie mogli wybrać swój ulubiony kolor i włączyć diodowe podświetlenie parasola zamontowanego na waszej Party Boat. Jeśli się Wam dany kolor znudzi macie do dyspozycji zdalnie sterowaną całą gamę kolorów, co powoduje, że miła atmosfera będzie zapewniona.

Konstrukcja BBQ-DONUT® spełnia wszystkie wymagane warunki bezpieczeństwa. Posiada średnicę 3,6 m. Specjalny profil kadłuba, zarówno części nawodnej jak i podwodnej sprawia, że łódka jest praktycznie niezatapialna i niewywracalna. Oprócz tego posiada wszelkie atesty i certyfikaty dopuszczające go do ruchu na wodzie.

Pływającego grilla może prowadzić praktycznie każdy. Nie jest wymagany żaden patant sternika. W zależności od wersji łódka posiada silnik elektryczny lub spalinowy o mocy do 25 KM. Maksymalną prędkość, jaką może osiągnąć to 5 km/h. Wysokość to tylko 2,8 m. BBQ-DONUT® może pomieść 10 osób. Zamontowany parasol da się bardzo szybko złożyć (w razie zerwania się silnego wiatru). Jak podaje producent pływający grill może być używany, gdy siła wiatru nie przekracza 5 stopnii w skali Beauforta i fali do 60 cm.

Pokaż komentarze

Czy wiesz że możesz kupić ekologiczny papier wytwarzany z kupy łosia?

530
Czy wiesz że możesz kupić ekologiczny papier wytwarzany z kupy łosia?
W niektórych afrykańskich państwach, turyści kupują pamiątki w postaci papieru wykonanego z kupy słonia – reklama mówi, że „nasz papier jest w 100% bezbakteryjny, w 100% bezwonny, w 100% biodegradowalny i w 100% wykonany ręcznie”. 
Okazuje się, że pomysł ten wykorzystała też Norwegia, gdzie duża część papierowych arkuszy używanych w biurach ma swój rodowód w tyłku łosia. Ostatnio za produkcję gównianych kartek zabrała się Australia, gdzie za materiał posłużą odchody kangurów

Pokaż komentarze

Czy wiesz skąd pochodzi nazwa lesbijka?

371
Czy wiesz skąd pochodzi nazwa lesbijka?
Lesbijka – kobieta o orientacji homoseksualnej. Określenie pochodzi od greckiej wyspy Lesbos, gdzie żyła poetka Safona, której przypisuje się uwielbienie dziewcząt.

Pokaż komentarze

Czy wiesz że istnieje namiot zasilany słońcem?

175
Czy wiesz że istnieje namiot zasilany słońcem?
Słoneczny namiot zasilany słońcem. Baterie słoneczne gromadzą przez cały dzień energię, a w nocy możesz korzystać za darmo ze światła i oglądać telewizję. 

Pokaż komentarze