olek olek
Dołączył dnia:
4211 Strona główna
687 poczekalnia
Zdjęcia użytkownika olek

Najwolniejsze porsche świata

176
Najwolniejsze porsche świata
Cztery kółka, kierownica, karton, taśma klejąca i folia – to większość materiałów, które będą ci potrzebne do stworzenia takiego rumaka. Przydałoby się także trochę zdolności manualnych przy tworzeniu karoserii.  To wyjątkowe porsche nie osiąga co prawda, z racji swojej konstrukcji, takich prędkości co oryginał, ale za to żeby nim kierować, nie potrzebujesz prawa jazdy. Poza tym zawsze można wystawić łokieć na zewnątrz, włączyć głośno odtwarzacz mp3 i lansować się w mieście, objeżdżając powoli wszystkie uliczki i czując na sobie podziw przechodniów.


Pokaż komentarze

Czy wiesz co to jest efekt Loreny Bobbitt?

203
Czy wiesz co to jest efekt Loreny Bobbitt?
Kiedy Lorena Bobbitt odcięła swojemu mężowi penisa za pomocą kuchennego noża, na całym świecie kobiety zaczęły iść w jej ślady, tnąc, jak popadnie. Najwięcej naśladowczyń Bobbitt znalazła w... Tajlandii. Do końca minionego stulecia policji zgłoszono ponad sto podobnych przypadków - a mówimy tylko o sprawach, które ujrzały światło dzienne. Hickman wspomina w swojej książce, że w niektórych przypadkach nie było czego przyszywać - żony potrafiły nakarmić resztkami męskości partnerów zwierzęta, a nawet przywiązać odcięty członek do balona wypełnionego helem i... pozwoliła mu odlecieć.

PS John Bobbitt - okaleczony mąż, po przyszyciu członka zaczął robić karierę w branży porno.

Pokaż komentarze

Czy wiesz że lęk przed masturbacją spopularyzował obrzezanie?

221
Czy wiesz że lęk przed masturbacją spopularyzował obrzezanie?
Król Francji Ludwik XVI został obrzezany ze względu na zbyt wąski napletek. Zapoczątkował także modę na poddawanie się temu zabiegowi wśród arystokracji. Prawdziwy boom na cyrkumcyzję nastąpił po obydwu stronach Atlantyku  po tym, jak lekarze ogłosili, że obrzezanie działa jako środek prewencyjny przeciwko masturbacji i nocnym polucjom. Klasy średnie w XIX wieku w obawie przed uleganiem onanizowaniu, cięły dość powszechnie - twierdzi Hickman.

Pokaż komentarze

Czy wiesz jaki największy naturalny rozmiar piersi?

279
Czy wiesz jaki największy naturalny rozmiar piersi?
Największy naturalny rozmiar piersi to 102ZZZ. Ich posiadaczką jest Annie Hawkins-Turner, 53-latka z Atlanty w USA, która została wpisana do księgi rekordów Guinnessa. Kobieta cierpi na gigantomastię, rzadką chorobę, która polega na przeroście tkanki łącznej piersi. Hawkins-Turner twierdzi jednak, że lubi swoje piersi, które ważą 40 kilogramów! 

Pokaż komentarze