olek olek
Dołączył dnia:
4106 Strona główna
793 poczekalnia
Zdjęcia użytkownika olek

Czy wiesz, że znak firmowy (same logo) Coca-Cola wart jest 67 miliardów dolarów

59
Czy wiesz, że znak firmowy (same logo) Coca-Cola wart jest 67 miliardów dolarów
Kilka ciekawych faktów:
  • Tajny skład Coca Coli zna tylko dwóch dyrektorów koncernu. Nie wolno im latać jednym i tym samym samolotem. 
  • Coca-cola została wynaleziona przez J. S. Pembertona, aptekarza z Atlanty, w 1886 roku i docelowo miała służyć jako środek medyczny.
  • W 1886r. sprzedawano jedynie 9 butelek dziennie a 26 lat później zyski ze sprzedaży sięgneły 50 milionów dolarów. W 2004r. - 4,85 miliarda dolarów.
  • 29 maja 1886r. pojawiła się pierwsza reklama Coca-Coli w gazecie “The Atlanta Journal”. Dziś około 94% całej populacji zna tą markę.
  • W puszkach pojawiła się dopiero w 1955r.
  • W kilku stanach USA oddziały drogówki posiadają po 2 galony Coca-Coli. Po wypadkach, szybko zmywa krew z jezdni.
  • Coca-cola zabija robaki, służy też jako odrdzewiacz. Świetnie czyści srebro. (Ciekawe co na to Twój żołądek?)

Pokaż komentarze

3,8 mln dolarów za stracenie dziewictwa, tyle otrzymała Natalie Dylan.

61
3,8 mln dolarów za stracenie dziewictwa, tyle otrzymała Natalie Dylan.
Niewszystkie dziewice które próbowały sprzedać swoje dziewictwo mają  takie szczęście, aby ich dziewictwo zostało sprzedane i to za  niezłą  kwotę, a chodzi o sprzedaż dziewictwa. 

22 letniej  Natalie Dylan- mieszkanki  Nevady, która za stracenie   swojego    dziewictwa   otrzymała na specialnej aukcji aż 3,8 miliona dolarów.

Pokaż komentarze

Najstarsza prostytutka

51
Najstarsza prostytutka
Są tacy, którzy gustują we wdziękach naprawdę dojrzałych kobiet i gotowi są zapłacić za uprawianie z nimi seksu. Najstarsza prostytutka świata ma 82 lata, jest Brytyjką i nazywa się Sheila Vogel-Coupe. Czy wstydzi się swego procederu? Wręcz przeciwnie, dumnie wyznaje, że kocha swój zawód i że daje jej on mnóstwo satysfakcji. Na brak powodzenia nie narzeka, ale choć jest w doskonałej formie, stara się nie przepracowywać: ma tylko 3-4 klientów rocznie. Za to za godzinę bierze 250 funtów, a to nie jest mało. Jej najmłodszy klient ma 23 lata! I podobno wiek "Babci" niesłychanie go podnieca. Tyle Europa. W Azji tytuł najstarszej prostytutki należy się Chiu, pracującej w Tai Pei, stolicy Tajwanu. Ma również 82 lata i taki sam przydomek: "Babcia". Jako prostytutka pracuje od śmierci męża, z którym przeżyła szczęśliwie 20 lat. Niestety, mniej chwali swoją pracę i powodzenie u klientów, niż jej brytyjska rówieśniczka

Pokaż komentarze

Najdłuższy stosunek

55
Najdłuższy stosunek
Statystycznie, stosunek trwa od 12 do 30 minut - nie licząc gry wstępnej. Natomiast hollywoodzka aktorka, Mae West, święcąca triumfy w okresie międzywojennym, zasłynęła jako miłośniczka dłuższego uprawiania miłości. Fama niesie, że ze swym kochankiem, mężczyzną o imieniu Ted, uprawiała seks bez przerwy przez 15 godzin. Można pozazdrościć kondycji, ale czy wrażeń?

Pokaż komentarze