olek olek
Dołączył dnia:
4819 Strona główna
80 poczekalnia
Zdjęcia użytkownika olek

Street Art

117
Street Art

Pokaż komentarze

Rudowłose kobiety są najbardziej aktywne seksualnie

130
Rudowłose kobiety są najbardziej aktywne seksualnie

Potwierdzają To badania seksuologów, zresztą już Biblia o tym mówi. Lilith, pierwsza żona Adama, miała mieć rude włosy i została wygnana z raju za … lubieżność. Nie bez powodu Szatana często przedstawiano z rudymi włosami, ponieważ kolor ten kojarzył się z pożądliwością i moralnym upadkiem.


Pokaż komentarze

Najmniejszy koń na świecie

156
Najmniejszy koń na świecie

Na pomysł wyhodowania miniaturowego konia, pierwszy wpadł Patrick Newtall, Irlandczyk mieszkający w Argentynie. Spędził on wiele lat, starając się wyhodować stado małych koni mierzących poniżej 75 cm.

Rasa została stworzona poprzez skrzyżowanie kuców szetlandzkich ze stadem Newtalla.

Zwierzę jak na swoje rozmiary jest bardzo silne – z powodzeniem ciągnie lekkie powoziki i może być dosiadane przez małe dzieci.

- masa ciała: 35-40 kg
- średni wzrost: *poniżej 75 cm* w kłębie (najmniejszy kuc mierzył 35 cm)
- średnia życia: 35 lat


Pokaż komentarze

Buty z klimatyzacją

134
Buty z klimatyzacją

Konstruktorzy z Kraju Kwitnącej Wiśni przyzwyczaili nas już do różnych dziwnych wynalazków. Niektóre są całkiem praktyczne, a dla innych ciężko znaleźć jakieś racjonalne zastosowanie. Buty z air condition mogą znajdować się gdzieś pośrodku. Być może dzięki systemowi wywietrzników i cyrkulacji powietrza umieszczonym w podeszwach w butach tych będzie się chodziło naprawdę komfortowo. Czas pokaże – jeśli oczywiście obuwie to kiedykolwiek trafi do sprzedaży.


Pokaż komentarze